Domy na Sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

8 ofert

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - GOTOWA INWESTYCJA*TRZY MIESZKANIA
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 6
Metraż: 138.48m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD020-10282
Cena 690 000 zł
cena / m² 4 983 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Dom na sprzedaż w doskonałej lokalizacji.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 5
Metraż: 111.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD020-10036
Cena 490 000 zł
cena / m² 4 395 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Dom w stanie sur. zamk. na sprzedaż w dobrej lokalizacji.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 6
Metraż: 219.7m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD020-10049
Cena 485 000 zł
cena / m² 2 208 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Dom po generalnym remoncie, Ostrów Wielkopolski ul. Chłopickiego
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 5
Metraż: 130m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD020-10278
Cena 695 000 zł
cena / m² 5 346 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Mały dom w Ostrowie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 4
Metraż: 112m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD020-10280
Cena 700 000 zł
cena / m² 6 250 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Dom na sprzedaż
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 6
Metraż: 332m²
Oferta SD020-10197
Cena 995 000 zł
cena / m² 2 997 zł
OKAZJA!

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Duża działka objęta planem MN/U P-U
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 6
Metraż: 136m²
Oferta SD020-10108
Cena 999 000 zł
cena / m² 7 346 zł

Dom na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Dom z 4 apartamentami.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 6
Metraż: 155.77m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD020-9908
Cena 990 000 zł
cena / m² 6 356 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies